01-01-2010

Yggdrasil de ijslandse wereldboom

 

first.gif    prev.gif

 

Verlichting:

Verlicht zijn wil zeggen dat we het Goddelijk Licht ongehinderd door ons heen laten stromen. Dit Licht is overal en altijd aanwezig. Er is maar één reden waarom wij niet verlicht zijn. we bieden weerstand aan het Licht.

We bieden weerstand aan het Licht omdat onze ziel, onze geest(mind) en ons lichaam niet zuiver zijn. Onze ziel is niet rein omdat we van huis uit, door vorige levens en door beïnvloeding van de maatschappij, onzuivere gevoelens zijn gaan koesteren. onze geest is niet zuiver omdat we in de loop van ons leven onjuiste denkgewoonten (programma's) hebben aangeleerd. En ons lichaam is onzuiver omdat onze voedingswijze niet zuiver genoeg is en omdat ons lichaam vervelende (traumatische) ervaringen vasthoudt.

Deze opleiding wijst ons de weg naar verlichting.

Reiniging:

De weg naar verlichting is heel simpel. Door reiniging van onze ziel, onze geest (mind) en ons lichaam ruimen we de weerstand tegen het licht op.

Er zijn dus 3 delen die gereinigd moeten worden, voordat we het Licht ongelimiteerd door kunnen laten. Maar reinheid zelf bestaat uit 4 delen, nl: reinheid van gedachten, van gevoelens, van woorden en van daden.

De reiniging van de ziel begint met de beheersing van ons ego. De ontwikkeling van ons ego was goed en nuttig. Maar nu ons ego ontwikkeld is, is het tijd om ons ego in dienst te stellen van het geheel. Als we verlicht willen worden, dienen we ons hart open te stellen en te leren dienen. Hierdoor verdwijnt de eenzaamheid en de afgeslotenheid. (Zie verder onder: Omgang met je medemens.)

De reiniging van onze geest begint met aflirmaties en met beheersing van onze gedachten, gevoelens, woorden en daden.

Affirmaties zijn spreekwoorden en gezegden die we vaak tegen onszelf herhalen. Bijvoorbeeld: 'Het is goed mij in dienst te stellen van het geheel. Als het goed gaat met het geheel, dan gaat het goed met mij. Als het met het geheel slecht gaat, dan gaat het slecht met mij. Dus stel ik mij in dienst van het geheel.'

De beheersing van onze gedachten, gevoelens, woorden en daden verkrijgen we door ons af te vragen wat de gevolgen zijn voor het geheel. Als we een gedachte hadden die schadelijk is voor het geheel, dan denken we daarna het tegenovergestelde. Daardoor leren we onze geest (mind) te beheersen en reinigen we de geest van slechte gewoonten.

De reiniging van ons lichaam begint met ontspanning. Spanning ontstaat wanneer het lichaam slechte ervaringen vasthoudt. Door onze angsten, verdriet en frustraties te verwerken, verdwijnen de spanningen. En door ons te leren ontspannen, kunnen we onverwerkte emoties beter verwerken. Daarom leren we in deze opleiding beide tegelijk.

We kunnen ons ontspannen door adem-, vibratie- en klankoefeningen te combineren. In deze opleiding leren we veel van dit soort oefeningen.

 

Yggdrasil =

 

yggdrasil/brochuretekst2b.gif

Ieder mens wil graag gelukkig zijn. Het is niet mogelijk om ineen definitie vast te leggen wat geluk is. Maar aan het eind van deze opleiding zul je weten wat geluk voor jou is.

Het is wel mogelijk om dingen te noemen die het gelukkig zijn belemmeren. Slechte relaties met medemensen. Schuldgevoelens, traumatische ervaringen, onverwerkte of opgekropte emoties, etc. Slechte relaties met Moeder Aarde en haar schepsels. Een slechte relatie met onszelf, of met ons lichaam. Dit zijn allemaal punten waaraan gewerkt wordt in deze opleiding.

 

 

yggdrasil/brochuretekst2c.gif

Een oude volkswijsheid luidt: Een gezonde geest in een gezond lichaam!

Het lichaam is de stoffelijke manifestatie van de geest. Als de geest in disharmonie raakt, dan raakt ook het lichaam in disharmonie. Dit uit zich in allerlei ziekten of in rugpijn, hoofdpijn, concentratiestoornissen, duizelingen, slapeloosheid, angsten, etc. Brengen we de geest in harmonie, dan nemen we de belangrijkste oorzaak van ziekten en gebreken weg.

Het lichaam functioneert ook gebrekkig wanneer het allerlei angsten en frustraties uit het verleden meesleept. Dit uit zich in spanningen, energieblokkades en energie-opeenhopingen. Dit veroorzaakt weer talloze psycho-somatische klachten.

Deze opleiding leert ons hoe we onszelf gezond kunt maken.

 

 

yggdrasil/brochuretekst2d.gif

Het lichaam is het instrument waarmee de geest de gedachten tot uitdrukking probeert te brengen. Dit kun je vergelijken met een muzikant en een muziekinstrument.

 

 

De beste pianist kan op een valse piano geen mooie muziek produceren. Pas als de piano gestemd is, kan de pianist gaan spelen.

Dit geldt ook voor de mens. Als je het lichaam stemt d.m.v. ademoefeningen, vibratie-oefeningen en meditatie, dan kun je de goede gedachten van je geest in de stof realiseren. Zolang je lichaam niet gestemd is, is het niet redelijk iets anders dan wanklanken en disharmonie te verwachten.

Maar produceert de geest alleen goede gedachten? Ja, indien de geest zuiver is. Nee, indien de geest vals is. De geest is ook een instrument dat gestemd moet worden. Boven de geest staat de ziel en de geest dient gestemd te worden door de ziel. Dit kun we doen d.m.v. klank, adem en affirmaties.

 

Het mensbeeld:

De mens bestaat (sterk vereenvoudigd) uit lichaam, geest(mind), ziel en goddelijke kern. Het lichaam beschouwen we als een organische robot, een voertuig om mee op aarde te werken.

De geest beschouwen we als een organische computer die de organische robot bestuurt.

De ziel is het bewustzijn en het ego.

Over de goddelijke kern kunnen we niet spreken. Als je de opleiding volgt, dan leer je de goddelijke kern uit eigen ervaring kennen. We zijn in harmonie wanneer lichaam, geest, ziel en goddelijke kern met elkaar in harmonie zijn. Daarom moeten ze op elkaar afgestemd worden. De goddelijke kern is eeuwig en onveranderlijk, daar kunnen we niets aan stemmen. De ziel staat het dichtst bij de goddelijke kern. Daarom moeten we de ziel afstemmen op de goddelijke kern. Vervolgens moeten we de geest afstemmen op de ziel en daarna het lichaam op de geest.

De ziel:

We kunnen onszelf afstemmen op de goddelijke kern, maar gewoonlijk worden we aangetrokken door de stof en stoffelijke begeerten. Door éénmaal de goddelijke kern te ervaren, zijn we voor de rest van ons leven afgestemd op de goddelijke kern. Technieken om de goddelijke kern te ervaren leren we in deze opleiding.

Maar met deze ervaring zijn we nog niet klaar. Als onze ziel is afgestemd op de goddelijke kern, dan is ons innerlijk goed. Maar als onze geest nog vol troep zit, en ons lichaam is vervuild, dan is onze stoffelijke manifestatie nog steeds in disharmonie.

Verlichting is dus niet het einde van de weg, maar het begin. Na de verlichting kunnen we pas goed beginnen met het puinruimen in onze geest en in ons lichaam. Dit is het Grote Werk.

De geest (mind):

Als we geboren worden is de bewuste geest een onbeschreven blad. Je kunt de bewuste geest op dat moment vergelijken met een computer zonder programma's. Vanaf dat moment worden er programma's, opdrachten, suggesties, routines, gewoonten, etc. in gestopt. Door onze ouders, familie, leraren en opvoeders, vrienden en kennissen, radio, t.v., kranten, etc. en vooral door onszelf.

Het resultaat van al deze willekeurige en vaak tegenstrijdige programmering is rommel. Deze rommel moeten we weer uit onze geest verwijderen en tegelijk moeten we er goede programma's in stoppen. Deze opleiding leert ons de technieken om onze geest te zuiveren en goed te programmeren.

Onder de bewuste geest zit het onbewuste. Deze zien we weerspiegeld in de bedrading van ons zenuwstelsel. Hierin zitten allerlei driften en instincten. Als we deze niet beheersen, gedragen we ons als een aap, als een chimpansee. Als we volledig MENS willen WORDEN, dienen we deze driften en instincten om te vormen, te TRANCE-FORMEREN.

Het lichaam:

Een mechanische robot heeft brandstof en smeerolie nodig. Daarnaast moet het schoon gehouden worden en periodiek heeft het een onderhoudsbeurt nodig.

Hetzelfde geldt voor ons lichaam. Juiste voeding, juiste ademhaling, juiste houding, reiniging, lichamelijke oefeningen, etc., zijn essentieel om ons lichaam perfect te laten functioneren. Hoe beter ons lichaam functioneert, hoe beter we onze goede gedachten in de stof tot uitdrukking kunnen brengen.

Het lichaam is een fantastisch instrument, een perfect organisme. Leer daarom te houden van je lichaam. Alleen wanneer we houden van ons lichaam, zijn we in staat om er voldoende rekening mee te houden en er goed voor te zorgen.

Deze opleiding leert ons ons lichaam te respecteren en onze gezondheid te herwinnen en te behouden.

Functioneren in de maatschappij:

Functioneren we perfect in de maatschappij of heb ben we de capaciteiten om beter te functioneren? Als je de capaciteiten hebt om beter te functioneren, schrijf je dan in voor deze opleiding. Heb je ze niet, schrijf je dan toch in, dan maken we de capaciteiten. Angsten en frustraties uit je verleden en jeugdtrauma's belemmeren ons om optimaal te functioneren in de maatschappij. Deze angsten en frustraties worden verwerkt en verwijderd in deze opleiding.

Maar ook verkeerde (denk)gewoonten, die we van ouders en opvoeders hebben overgenomen, belemmeren je. Bijvoorbeeld de uitspraak: 'Ik kan niet ...', belemmert ons. In deze opleiding leren we dit soort verkeerde gewoonten te vervangen door betere gewoonten.

Jungiaanse psychologie:

Carl Jung ontdekte 4 functies in de mens, nl. denken, voelen, waarnemen en intuïtie. Deze 4 functies komen overeen met de 4 gebieden van de wereldboom Yggdrasil. Door de 4 keer 11 gebieden te reinigen en in harmonie te brengen, ontwikkellen we alle 4 functies en worden we een completer mens.

Het onbewuste wordt bevolkt door Archetypische gestalten. Deze gestalten beschikken over zeer veel energie en bepalen voor een groot deel je leven. In deze opleiding maak je kennis met deze Archetypen en hun woonplaatsen (de 4 keer 11 werelden). we kunnen bondgenootschappen of vriendschappen met deze gestalten sluiten, zodat we in harmonie komen met deze gestalten. Deze opleiding leert je hoe je dat kunt doen.

Psychologische resultaten:

Wanneer we angstig of bang zijn, komt dat, omdat we ons bedreigd voelen. Deze dreiging komt van binnen. Als we onzeker of nerveus zijn, dan komt dat door een innerlijke twijfel. In deze opleiding maken we diepgaand kontakt met onze innerlijke wereld. We leren onszelf in harmonie te brengen. Daardoor verdwijnen allerlei negatieve psychologische verschijnselen zoals: angst, onzekerheid, nervositeit, verlegenheid, etc., en alle ziekten die daarvan het gevolg zijn, zoals: migraine, slapeloosheid, rusteloosheid, maagklachten, stress, hyperventilatie, astma, etc.

Holistische geneeskunde:

In deze opleiding leren we de mens als geheel te zien. Als we dat geleerd hebben, en we hebben onszelf heel gemaakt, dan kunnen we anderen heel maken. Bovendien geeft deze opleiding uitgebreide informatie over de samenstelling van de mens en hoe de verschillende onderdelen van de mens samenwerken. Door toepassing van deze kennis zijn we in staat anderen heel te maken.

Chakra's:

Chakra betekent wiel. Een chakra is een krachtpunt waar energie wordt omgezet in andere energie. De energie waarover we hier spreken is licht (of elektromagnetische golven). De hoeveelheid energie van het licht hangt af van de frequentie. Hoe hoger de frequentie, hoe meer energie. Maar als de frequentie te hoog of te laag is, dan gaat het licht dwars door ons heen en kunnen we de energie niet gebruiken.

Een chakra is een krachtpunt dat draait. Vandaar de naam: een wiel draait. Hoe sneller een chakra draait, hoe hoger de frequentie. Als een chakra dezelfde frequentie heeft als een lichtgolf, dan kan deze chakra de energie van deze lichtgolf gebruiken. Het opvangen en gebruiken van deze energie is dus een kwestie van afstemmen. In deze opleiding leren we onze chakra's af te stemmen.

We onderscheiden 9 chakra's. Zie Chakra's: ontwikkeling en stimulatie. Deze chakra's staan in verbinding met de endocriene klieren. Endocriene klieren produceren hormonen. Hormonen beïnvloeden de werking van de hersenen. Je kunt dus stellen dat de chakra's bepalen in welke bewustzijnstoestand we verkeren. Bij veel mensen zijn de chakra's vervuild en hun werking is disharmonieus. Daarom is het bewustzijn van veel mensen verward en disharmonieus. Deze opleiding begint met het reinigen van onze geest (mind), onze chakra's en onze energielichamen. Hiervoor hebben we ademoefeningen, meditaties en klank- en vibratie-oefeningen.

Bovendien leren we in deze opleiding iedere chakra afzonderlijk te beheersen en de energie te sturen door de chakra's. Als je deze opleiding nauwgezet volgt, zijn aan het eind van de opleiding al je chakra's helemaal open en schoon en kun je ze afstemmen op de hogere frequenties van het licht. Daardoor groei je in wijsheid en inzicht en ben je in harmonie met je omgeving.

Occulte vermogens:

Ieder mens heeft occulte vermogens (of is paranormaal begaafd). De één wat sterker dan de ander. Maar door de opvoeding en door de maatschappij raken we in disharmonie. Daardoor sluiten de hogere zintuigen en kunnen we niet langer beschikken over onze occulte vermogens. Als we onszelf in harmonie brengen, keren de occulte vermogens terug.

Aura's zien en voelen:

Ieder mens kan aura's leren zien en voelen. In deze opleiding leren we speciale oefeningen om deze vermogens te ontwikkelen.

Er zijn twee manieren om aura's te zien: met onze geest en met onze ogen. Met onze geest kunnen we informatie verkrijgen via het Goddelijk Licht en dit omzetten in een aurabeeld. Hoe zuiverder onze geest is, hoe beter we aura's kunnen zien. In deze opleiding leren we onze geest te zuiveren.

Helderziendheid:

Iedereen is helderziend, jij ook. Maar we kunnen pas over de informatie van onze hogere zintuigen beschikken, wanneer we ons daarop hebben afgestemd. Deze opleiding leert ons dat.

Telepatie:

Telepatisch contact is er voortdurend, maar dat merken we niet zolang we niet in harmonie zijn. Na deze opleiding ben jij ook telepaat.

Astraal reizen:

Dit doen we voortdurend als we dromen. Maar wanneer lichaam en geest geintegreerd zijn, kunnen we bewust in de astrale wereld reizen. Daar kunnen we onze emoties TRANCE-FORMEREN en emotionele problemen met anderen oplossen. In deze opleiding leren we dat.

 

last.gif

 

Naar pagina    1    2    3    4    5    Deze pagina    7   

 

 

Met Licht en Liefde, Andreas Firewolf

Korte auto-biografie

 

 

 

reclame/bankenmogenstelen.gif

 

Promoot ons !!!

Vindt u deze pagina leuk? Geef de link dan door aan je vrienden.

Ik doe niet veel met twitter of facebook. Maar voel je vrij om over deze pagina te twitteren. Of zet een link naar deze pagina op je facebook pagina, als je die hebt.

 

Mijn facebook pagina is Andreas-Firewolf, mijn linkedin pagina andreas-firewolf. Als je een connectie wilt via sociale media, dan kan dat daar.

 

Geen spionage

Op deze site vind je geen cookies of javacript voor spionage.

Vrijwel alle websites hebben 'google analytics' en knoppen voor facebook, twitter, et cetera. Deze technieken werken meestal met javascript. Nog voor je kunt kiezen voor of tegen 'cookies', sturen deze javascripts je gegevens naar facebook, google et cetera. De Oost-duitse Stasi droomde niet eens over zulke mogelijkheden om mensen helemaal in kaart te brengen.

Op deze website worden dergelijke technieken niet gebruikt. Hier wordt je privacy niet geschonden.

 

Commentaar formulier

Dit formulier is UITSLUITEND om commentaar te geven op deze pagina. Wat u schrijft kan gepubliceerd worden.

Om een bericht te sturen naar Andreas Firewolf klikt u op Contact formulier

Om feedback te geven op deze pagina klikt u op:

 

 

Gebruik dit formulier UITSLUITEND om commentaar te geven op de inhoud van deze pagina of op de commentaren van anderen.

Voor het doorgeven van taalfouten of fouten in feiten: Klik op "Feedback geven".

Als u wilt reageren op deze pagina, vul dan de volgende velden in.

Schermnaam:

Schermnaam is de naam die anderen zien. Voor extra veiligheid is het beter wanneer uw schermnaam anders is dan uw gebruikersnaam. Minimaal 3 characters. Toegestane tekens: hoofdletters, kleine letters, cijfers, spatie, - en _

Email:

Indien u persoonlijk antwoord wilt, vul dan uw email-adres in. Dit adres wordt niet gepubliceerd of verkocht aan databases.

Commentaar of vraag:

Resterend aantal tekens: 5000

Antispam:

Indien u een mens bent, vul dan deze vraag correct in.

Hoeveel is zes gedeeld door 3

Contrast
normaal
Font
1   2   3   4   5  

 

Sjamanistische opleiding

Brochure Yggdrasil, een cursus van 12 delen, met 48 meditatie-CD's, transpersoonlijke psychologie en jungiaanse psychologie op basis van IJslandse mythologie
Brochure Yggdrasil, een cursus van 12 delen, met 48 meditatie-CD's, transpersoonlijke psychologie en jungiaanse psychologie op basis van IJslandse mythologie

We besturen onze geest met een aantal energiecentra of chakra's.

We bouwen ons wereldbeeld op in een aantal lagen. Deze lagen komen overeen met de chakra's, die samenhangen met de energieknopen in ons lichaam.

We onderscheiden 9 lagen. Deze bespreken we in dit artikel.

Login

Wie en wat is Firewolf ?

 

firewolf/bos2.jpg

 

Beknopte autobiografie van Firewolf.

Contact formulier

Navigeren op deze websites

Deze website heeft veel pagina's en veel informatie. Deze pagina geeft u informatie over hoe u door deze websites kunt navigeren.

Ra Sa Ta yoga

Runentarot

Yggdrasil

Over de IJslandse wereldboom:

Wie en wat is Firewolf

firewolf/bos2.jpg

Firewolf aangaande spirituele onderwerpen

Videos met en over Firewolf

Firewolf aangaande wetenschap en spiritualiteit

firewolf/ANDREAS.JPG

Consulten, workshops en begeleiding

log2021/DSCF6850.JPG

Ons centrum: Alfheim

Hier kun je in foto's zien hoe ons centrum zich sinds 2004 ontwikkeld heeft.

Contact formulier
Login
Interessante links
Alfheim in 2005
Alfheim in 2006
We proberen zoveel mogelijk ons eigen fruit en eigen groente te kweken en autarkisch te leven.
Alfheim 2021
Alfheim 2020
Alfheim 2019
Alfheim 2018
Alfheim 2017
Alfheim 2016
Alfheim 2015
Alfheim 2014
Alfheim 2013
Alfheim 2012
Alfheim in 2011
Alfheim in 2010
Alfheim in 2009
Alfheim in 2008
Alfheim in 2007

Wie en wat is Firewolf ?

 

firewolf/bos2.jpg

 

Beknopte autobiografie van Firewolf.

Een andere kijk op fundamentalisme

Om jezelf te leren kennen en jezelf te veranderen, dien je terug te gaan naar je diepste fundamenten.

De aarde is "de parel van het Universum"

Hier vind je een gedicht over Moeder Aarde.

Universele Verklaring van de Rechten van de Mens

Volledige tekst van deze verklaring.

Ontwikkeld door Nul-A Computers