20-01-2018
In de late middeleeuwen ontstonden er allerlei epidemieën, zoals builenpest, zwarte pest, et cetera. De meeste epidemieën waren het gevolg van slechte fysieke hygiene. Toen men de huizen beter schoon hield, riolering aanlegde en men vaker in bad ging, verdwenen de meeste epidemieën. De epidemieën die nog wel voor kwamen, waren minder erg en waren eerder voorbij.
Tegenwoordig (2018) zijn er veel niet-fysieke epidemieën. De ene epidemie van waanzin en/of idiotie is nog niet voorbij en de volgende dient zich al weer aan. Momenteel (2018) is de wereld in de greep van 'Trump-isme'. Een vorm van collectieve waanzin, die men zich tien jaar geleden niet had kunnen voorstellen.
Niet-fysieke epidemieën komen voort uit gebrek aan:
De mentale wereld bestaat uit gedachten en gevoelens. We noemen ze 'mentalen'. Mentalen kunnen zich verspreiden zoals genen en zoals virussen. De verspreiding van mentalen kan epidemische vormen aannemen. In korte tijd komt dan een hele cultuur in de greep van een bepaald idee of een bepaald gevoel.
Het mentaal lichaam is verbonden met de maagchakra. Reiniging en versterking van je maagchakra en mentaal lichaam gaan samen.
Je kunt leren je mentale omgeving reinigen met je maagchakra.
De emotionele wereld bestaat uit emoties. De meeste mensen beschouwen 'emoties' als iets abstracts. Ik zie emoties als vormen in de emotionele (of astrale) wereld. Harmonieuze emoties hebben ronde vormen en zachte kleuren. Disharmonieuze emoties hebben scherpe vormen en felle of duistere kleuren. Mensen met een sterke navelchakra kunnen hun emoties vorm geven. Ik heb eens een vrouw ontmoet, die omgeven was met 'kabouters', 'elfen' et cetera. Ze was een kleuterjuf en was heel veel met sprookjes bezig. Zij vormde deze 'wezens' met haar emoties.
Als je overal in je huis poept en plast en het ook nog eens nooit opruimt, dan wordt je huis erg vies. Veel mensen doen iets dergelijks met hun emotionele omgeving. Als je al je emoties maar uitstoot en laat liggen, krijg je een zeer onplezierige emotionele omgeving. Reiniging van je emotionele omgeving zal je goed doen.
Het emotioneel lichaam is verbonden met de navelchakra. Reiniging en versterking van je navelchakra en emotioneel lichaam gaan samen.
Je kunt leren je emotionele omgeving reinigen met je navelchakra.
Het emotioneel lichaam wordt ook wel het astraal lichaam genoemd. Het astraal veld is eigenlijk de emotionele dimensie.
Wat ik hierboven heb beschreven bij emoties, die gedaanten kunnen aannemen, geldt ook voor sensaties. Maar sensaties zijn nog zwaarder en staan nog dichter bij het fysieke. Ze kunnen de gedaante aannemen van 'onzichtbare vriendjes', maar ook van demonen. Bezetenheid door demonen komt meestal overeen met 'besmetting met een sensatie, die vormvast is geworden'. Dit is een vreemde beschrijving, maar het komt het meest overeen met wat ik zie.
Het sensationeel lichaam is verbonden met de sekschakra. Reiniging en versterking van je sekschakra en sensationeel lichaam gaan samen.
Je kunt leren je sensationele omgeving reinigen met je sekschakra.
Het sensationeel lichaam wordt ook wel het etherisch lichaam genoemd. De sensationele wereld wordt ook de etherische dimensie genoemd.
Boven het mentale lichaam kennen we nog vijf niveau's. Het heeft weinig zin om die hier te bespreken. Ze komen wel aan bod in de Doe het thuis cursus RaSaTa-yoga
Je dient je fysieke lichaam regelmatig fysiek te reinigen: douchen, wassen, tandenpoetsen, et cetera. Je dient ook je sensationele, emotionele en mentale lichamen te reinigen.
Je dient je fysieke huis regelmatig fysiek te reinigen: Stofzuigen, afwassen, ramen wassen, et cetera. Je dient ook je sensationele, emotionele en mentale 'huis' te reinigen.
Wanneer je weinig tijd hebt, kun je een schoonmaakster inhuren om je fysieke huis schoon te maken. Dit kun je ook doen voor je aura.
Skeptische mensen en anti-theïsten roepen vaak de god van de wetenschap aan om 'te bewijzen', dat iedereen gek is, behalve zij. Deze idioten weten niet eens wat wetenschap is.
Een artikel over wetenschap en geloof vind je hier: Wetenschap en geloof
Dit formulier is UITSLUITEND om commentaar te geven op deze pagina. Wat u schrijft kan gepubliceerd worden.
Om een bericht te sturen naar Andreas Firewolf klikt u op Contact formulier
Om feedback te geven op deze pagina klikt u op:
Spiritualiteit en Seksualiteit
Variatarian vegetarische recepten
Andreas Firewolf, english site
Nul-A Computers, webhosting en website ontwikkeling met eigen CMS.
Als je vragen hebt of een telefonisch consult wilt, kun je me bellen
Bij jou thuis !
Als je huiskamer groot genoeg is, kun je een workshop thuis organiseren.
Als je een spiritueel centrum hebt, kan Firewolf bij jou een workshop geven.
In Noord-oost Groningen
Voor persoonlijke consulten en inwijdingen kun je naar ons centrum komen.
Autobiografie
Inzichten
Ontwikkeling van ons centrum in noord-oost Groningen
Reis door de IJslandse wereldboom
96 TRANCE-FORMATIES en astrale reizen
Sjamanistische reizen en inwijdingen.
Jungiaanse transformaties en psychologie.
Werken met archetypen.
Online raadplegen van de Runentarot
25 Runenkaarten, gebaseerd op de oude noorse Runenrij.
De kaart Ginnunga Gap: het misleidende gat, de grote leegte.
48 Wereldkaarten, gebaseerd op de werelden van Yggrdasil.
Vier keer twaalf werelden, overeenkomstig de vier elementen en hun symbolen: Schilden, Drinkhoorns, Zwaarden en Speren.
20 Klasse kaarten.
Vier keer vijf kaarten, overeenkomstig de vier elementen.
Voor ieder element de klassen Knecht, Vrije, Leider, Krijger en Aas.
Ontwikkel je energiestromen en leer ze beheersen:
Rajas: de snelle energie
Satvas: de harmonieuze energie
Tamas: de stabiele energie
Kundalini: de transformerende en integrerende energie
Ontwikkel je negen chakra's.
Ontwikkel en reinig je negen lichamen.
Van deelnemers wordt ondermeer het volgende verwacht:
Je rookt niet, drinkt geen alcohol en je gebruikt geen recreatieve drugs.
Je bent vegetarier. D.w.z.: Je eet geen voedsel van gedode dieren. Eieren en melkproducten zijn toegestaan.
Je wijdt je helemaal aan het spirituele leven. Je wordt bijvoorbeeld een sjamaan, een yogi of een ingewijde in de Cirkel van Licht en Liefde.
Ik kan je persoonlijk opleiden en inwijden tot hoge priester(es) van de Cirkel van Licht en Liefde.
Als je een spirituele groep hebt of wilt beginnen, kan ik jullie als groep opleiden en inwijden.
Als hoge priester(es) kun je zelf een cirkel beginnen en mensen inwijden in je eigen cirkel.